Book
Bestyrelsesmedlemmer Udpeget af:
Anne Jensen (formand) Syddansk Universitet
Kristian Grønbæk Andersen (næstformand) Udpeget ved selvsupplering
Michael Nielsen Regionsrådet
Ole Wej Petersen Kommunerne
Jens Mejer Pedersen UCL
Lisbeth Bille Fynsk Erhverv
Tonny Fejerskov LO
  Udpeget ved selvsupplering
Silas Holmberg Kursistrepræsentant med stemmeret
Julius Ludvigsen  Kursistrepræsentant uden stemmeret
Mads Rokkjær Hammer Medarbejderrepræsentant med stemmeret
Jeppe Toft Medarbejderrepræsentant uden stemmeret

Dagsordner og referater fra 2020

Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 28. oktober
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 22. juni 
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 23. marts - bilag: Årsrapport 2019
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 20. januar

Dagsordner og referater fra 2019

Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 9. december
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 21. oktober
Dagsorden og referat til ekstra bestyrelsesmøde d. 24. september
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde 17. juni
Dagsorden og referat til bestyrelsesmøde d. 25. marts
Dagsorden
og referat til bestyrelsesmøde d. 21. januar

Dagsordner og referater fra 2018

Dagsorden og referat fra bestyrelsesmøde d. 11. december
Dagsorden og referat fra møde d. 22. oktober
Dagsorden og referat fra møde d. 26. juni
Dagsorden og referat fra møde d. 20. marts
Dagsorden og referat fra møde d. 23. januar

Dagsordner og referater fra 2017

Dagsorden og referat fra møde d. 7. december
Dagsorden og referat fra møde d. 25. oktober
Dagsorden og referat fra møde d. 12. juni
Dagsorden og referat fra møde d. 23. marts - med årsrapport 2016
Dagsorden og referat fra møde d. 17. januar

Dagsordner og referater fra 2016

Dagsorden og referat fra møde d. 5. december
Dagsorden og referat fra møde d. 27. oktober 2016
Dagsorden og referat fra møde d. 9. juni 2016 samt bilag (MTU)
Dagsorden og referat fra møde d. 16. marts 2016 samt bilag 1, bilag 2a og bilag 2b
Dagsorden og referat fra møde d. 21. januar 2016